ÖNEMLİ DUYURU!
Sevgili Müşterilerimiz, Kargamedya.com yayın hayatına kurumsal websitemiz olarak devam edecektir.
Toptan ve bireysel Ürün satışı lütfen www.KitapFabrikasi.com web sitemizi ziyaret ediniz.

Anamenü

Canlı destek almak için tıklayın
Her türlü sorunuz için bize ulaşın
Sitemizde 3D secure sistemi bankanızın güvenli sayfalarında ödeme yapabilirsiniz
Bu sayfayı arkadaşlarınıza önerin

Kargo ve Kitap teslimatı

Kargamedya.com adresinden yaptığınız alışverişlerde kargo bedeli ürün fiyatına yansıtılır. Kargo ücreti tek adres için 5 TL‘dir. Kitap sayısının birden fazla olması kargo ücretine etki etmez, sadece her farklı adres için ek kargo ücreti hesaplanarak sipariş tutarına eklenir. Teslimatta ödeme seçilmesi durumunda kargo ücreti +10 TL olarak siparişinize eklecenecektir. (Teslimatta ödeme hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.) Siparişleriniz, stok durumuna bağlı olarak, ödemeniz alındıktan sonra en geç 24 saat içinde kargoya verilir.

Hafta içi saat 12:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün, cumartesi günü saat 12:00’ten sonra verilen siparişler, pazartesi günü kargolanır. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise tatilin bittiği ilk iş günü içinde işleme konulur.***

Sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile teslim edilecektir. Teslimat süresi uzaklığa göre 1-3 gündür.

Kargo teslimatı sırasında aşağıdaki konulara hassasiyet göstermeniz, karşılaşabileceğiniz kimi aksaklıkların önlenmesi açısından önemlidir.

  • Kargo görevlisi, paketinizi teslim ederken kimlik soracak ve kimlik numaranızı not edecektir. Bu husus, sizin güvenliğiniz açısından gereklidir. Bu nedenle, kargo görevlilerine gerekli kolaylığı göstermenizi rica ederiz.
  • Paketinizi teslim aldığınızda, kargo görevlisi huzurunda açarak faturanızda bulunan ürün çeşit ve sayısı ile paketteki ürünleri mutlaka karşılaştırınız. Herhangi bir farklılık veya eksiklik olması durumunda, derhal bir tutanak düzenleyerek durumu belirtiniz. Hazırladığınız tutanakta paketin sizden önce açılmış olup olmadığını mutlaka belirtiniz. Hazırladığınız tutanağın, sizin ve kargo görevlisi tarafından mutlak suretle imzalanması gerekmektedir. Tutanak düzenlenmeden teslim alınan eksik içerikli paketlerin sorumluluğunun tümüyle size ait olduğunu önemle hatırlatırız.
  • Eksik, hasarlı ya da hatalı ürün gönderimi olduğunu düşündüğünüz durumlarda firmamız ile görüşünüz. Verilen siparişin doğru, baskının yanlış olduğu durumlarda ürün yenisiyle değiştirilir.

Yurtdışından verilecek kitap siparişleri

Yurtdışı siparişleri için PTT posta servisinin hizmet verdiği ülkelere kitap gönderimi yapabilmekteyiz. Kargo ücreti ve ulaşım süresi ülkelere göre farklılık göstermektedir.  Kargo ücreti ortalama 15 TL, teslimat süresi ise 3 haftadır. Teslimatta ödeme sistemi geçerli değildir.

Kuzey Kıbrıs ve kitap teslimatı:

Kıbrıs’ta yaşayan müşterilerimiz 0542 883 76 44 Yarennaz Medya ile görüşerek detaylı bilgi alabilirler.

*Yurtdışından gelen siparişler için teslimatta ödeme yöntemi kullanılamamaktadır. Yurtdışı siparişlerinizde kredi kartı veya havale ile ödeme seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Farklı kargo ücretleri oluştuğundan ödeme yapılmadan önce Karga Medya yetkilileri ile temasa geçmeniz gerekmektedir.

**Müşterilemiz sitemizde verdikleri teslimat adreslerinin anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının teslimat bölgeleri içinde olduğu varsayılarak gönderim yapılmaktadır. Anlaşmalı oduğumuz kargo firmalarının adrese teslim yapamadıkları durumda siparişlerini kargo şubesinden teslim almaları gerekmektedir.

*** Aciliyeti olan müşterilerimizin bizimle temasa geçmeleri siparişlerinin zamanında teslim edilmesi açısından önemlidir.

Facebook'ta Paylaşın

Şimdi alın teslimatta ödeyin